طراحی دکوراسیون لاکچری ویلا

فروردین ۱۴۰۱
۰ نظر

طراحی دکوراسیون لاکچری ویلا

طراحی دکوراسیون لاکچری برای ویلاها و خانه‌های بزرگ، یکی از مهم‌ترین مواردی است که ذهن مردم را همواره به خود مشغول می‌دارد. این سوال وجود دارد که دقیقاً باید از چه ابزارهای طراحی دکوراسیون برای اجرای زیباترین ایده‌های لاکچری استفاده کرد؟!

 

طراحی دکوراسیون لاکچری ویلا

قطعاً دکوراسیون‌های گران‌قیمت و لوکس نیاز به ابزارهای دکوراسیون با طراحی متفاوت و البته با قیمت بالا دارند. صاحبان خانه‌ها و ویلاهای مدرن امروزی، ترجیح می‌دهند زیباترین دکوراسیون لاکچری را در محل زندگی خود اجرا کنند اما همه آن‌ها، صددرصد در این مسیر موفق نمی‌شوند؛ چرا که راهکارها و نکاتی وجود دارد که طراحان دکوراسیون داخلی به آن تسلط دارند.

در این میان برخی از صاحبان خانه و صاحبان ویلاهای بزرگ تصور می‌کنند با تغییرات کوچک در رنگ یا سبک چیدمان داخلی می‌توانند دکوراسیون لاکچری را اجرا کنند؛ که در حقیقت این چنین نیست! در حین کار متوجه می‌‌شوند که طراحی دکوراسیون داخلی به سبک لاکچری بسیار دشوار است!

از طرف دیگر داشتن دکوراسیون لاکچری برای ویلا در نهایت، هزینه گران خواهد داشت. اگر محدودیت‌های بودجه مالی را برطرف کنید، شما هم می‌توانید زندگی به سبک لاکچری را تجربه کنید. ویلاهای دماوند کشور که به صورت خصوصی خریداری می‌‌شوند، قابلیت چیدمان دکوراسیون به سبک لاکچری را دارند؛ فقط کافی است یک برنامه دقیق برای چیدمان ویلا داشته باشید. داشتن یک طراحی مناسب در راستای مشورت با شرکت طراحی دکوراسیون امکان‌پذیر خواهد بود.

هر آنچه از ابزارهای لاکچری تصور می‌کنید را باید در دکوراسیون لاکچری اجرا کنید؛ پرده‌های لوکس و زیبا برای ویلا خریداری کنید؛ بهترین و مرغوب‌ترین کاغذ دیواری و همچنین فرش‌های گران‌قیمت و مبلمان طراحی شده به سبک لاکچری برای این کار الزامی هستند.

بسیاری از ایده‌های لوکس وجود دارند که توسط معروف‌ترین طراحان دکوراسیون داخلی ویلا به سبک لاکچری ارائه شده‌اند. از طرف دیگر، شما دکوراسیون لاکچری را می‌توانید در داخل اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام و سالن پذیرایی اجرا کنید. در ادامه به هر یک از این قسمت‌ها می‌پردازیم.

طراحی دکوراسیون لاکچری اتاق خواب

یکی از مهم‌ترین حوزه‌هایی که در طراحی دکوراسیون لاکچری مطرح می‌شود، دکوراسیون اتاق خواب است. این قسمت علاوه بر اینکه باید آرامش‌بخش باشد، همچنین از عناصر لاکچری برای زیباتر شدن دکوراسیون بهره می‌گیرد. اگر به ایده‌های طراحی دکوراسیون اتاق خواب به سبک لاکچری نگاه کنید، قطعاً شگفت‌زده می‌شوید! چیدمانی بسیار خلاقانه و هنرمندانه و استفاده صحیح از تمام لوازم لاکچری در این قسمت مشاهده می‌شود.

همانند سایر نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی، شیوه‌های دکوراسیون لاکچری اتاق خواب نیز با تکیه بر اصول و قوانین طراحی داخلی قابل دسترسی است. انتخاب طیف رنگی مناسب و سازگار با محیط اتاق خواب در کنار یکی از انواع سبک‌های دکوراسیون نظیر سبک مدرن یا کلاسیک می‌تواند این مکان را به سمت لاکچری بودن سوق دهد.

برخی تصور می‌کنند برای سبک کلاسیک نمی‌توان از دکوراسیون لاکچری اتاق خواب استفاده کرد و برخی دیگر تصور می‌کنند ابزارهای طراحی به سبک مدرن برای این کار مناسب نیست. اما ایده‌های اجرا شده توسط بهترین طراحان، خلاف این مسأله ثابت می‌کند!

برای طراحی دکوراسیون لاکچری اتاق خواب، به مبلمان و تخت خواب لاکچری نیاز دارید. پرده‌های اتاق خواب نیز باید از بهترین نوع انتخاب شوند؛ خرید یکی از بهترین و زیباترین مدل‌های لوستر برای اتاق خواب در این مرحله ضرورت دارد. در گام بعدی، کاغذ دیواری در اتاق خواب نیز حائز اهمیت است.

طراحی دکوراسیون لاکچری سالن پذیرایی

اصلی‌ترین قسمت هر ویلا و ساختمان مسکونی، سالن پذیرایی است. زیباترین ایده‌های دکوراسیون لاکچری را می‌توانید با عناصر و وسایل مختلف در سالن نشیمن اجرا کنید. انواع مبلمان لاکچری، لوسترهای جذاب و باشکوه با نورپردازی خیره‌کننده و همچنین نحوه صحیح چیدمان مبلمان و لوازم در داخل سالن نشیمن، این قسمت را به سمت لاکچری بودن متمایل می‌سازد.

برخی از طراحان دکوراسیون عقیده دارند اگر تمام عناصر طراحی داخلی در سالن نشیمن به کار گرفته شود، جنبه لاکچری بودن بیشتر حفظ می‌شود. البته استفاده از اشیای گران‌قیمت و هنرمندانه در این مسیر مفید خواهد بود. خرید مبلمان لاکچری که به طرز ماهرانه‌ای تولید شده‌اند و از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه هستند، برای سالن نشیمن ضرورت دارد.

بعضی از وسایل را که دوست دارید می‌توانید با دکوراسیون لاکچری سالن نشیمن ویلا استفاده کنید. قرار دادن یک میز ناهار خوری لوکس کنار سالن، یکی از این ایده‌ها است. همچنین می‌توانید ابزارهای موسیقی نظیر یک پیانوی شخصی را کنار سالن بگذارید.

استفاده از صندلی‌های راحتی و حصیری و قرار دادن برخی از مجسمه‌های بزرگ کنار سالن نظیر مجسمه‌‌های حیوانات یا مجسمه جنگجویان باستانی، محیط سالن را به سبک سمت لاکچری بودن تغییر می‌دهد. در خرید لوستر برای سالن نشیمن بسیار دقت داشته باشید.

طراحی دکوراسیون لاکچری ویلا
طراحی دکوراسیون لاکچری ویلا
دکوراسیون لاکچری سرویس بهداشتی و حمام

کمتر، نامی از طراحی دکوراسیون لاکچری برای سرویس بهداشتی و حمام تقریباً در منابع طراحی داخلی، معرفی شده است! اما این مسئله برای خانه‌های بزرگ و لاکچری و برخی از ویلاهای دوبلکس شمال کشور وجود دارد. برای ساختمان‌هایی که فضای زیادی را به ساخت حمام و سرویس بهداشتی اختصاص داده‌اند، ضرورت دارد که دکوراسیون لوکس را اجرا کنند.

این جمله به مفهوم استفاده از بهترین مدل‌های لوازم حمام و سرویس بهداشتی است. همچنین استفاده از لوازم جانبی یا انواع وان حمام که به صورت خلاقانه تولید شدند، برای این کار پیشنهاد می‌شود.

با نصب آینه‌های دکوراتیو می‌توانید دکوراسیون لاکچری را برای سرویس بهداشتی و حمام ایجاد کنید. در نظر گرفتن کمد مخصوص ذخیره کردن و نگهداری لباس‌ها و همچنین یک سرویس مجزا برای قرار دادن لوازم حمام و شوینده‌ها، معمولاً در این دکوراسیون وجود دارد. برخی از انواع ایده‌های طراحی دکوراسیون لوکس ویلا در سرویس بهداشتی و حمام، شامل قرار دادن یک یا چند صندلی در حمام است.

از طرف دیگر انتخاب صحیح مصالح کاشی و سرامیک یا سنگ‌های تزئینی برای کفپوش یا دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام، این مکان را به زیباترین قسمت ویلا تبدیل می‌کنند. ترکیب رنگ مصالح، عامل تاثیرگذار در دکوراسیون لاکچری این قسمت خواهد بود.

برای هرگونه مشاوره جهت خرید و فروش در جابان دماوند با تیم املاک کوشان در تماس باشید. اولین معامله انجام می شود، موفقیت زمانیست که ارتباط خریدار یا فروشنده با واسطه تکرار شود.

مجید حاجی اکبری: ۰۹۱۲۴۰۴۳۷۸۲

علیرضا اصفهانی: ۰۹۱۲۲۱۷۹۲۶۵

پیام بگذارید