در دماوند، کجا زمین‌‌های پرسود بخریم؟

آذر ۱۴۰۰
۰ نظر

در دماوند، کجا زمین‌‌های پرسود بخریم؟

خرید زمین در دماوند به خصوص زمین‌‌هایی که پرسودتر هستند، نظر سرمایه‌گذاران املاک دماوند را بسیار به خود جلب کرده‌اند. خرید و فروش زمین در دماوند و خرید و فروش ویلا در دماوند، دو معامله پر رونق است. خارج از فصل رونق فروش املاک دماوند می توانید زمین های پرسود را با کاربری مختلف در بهترین مناطق دماوندی پیدا کنید.

تیم محتوای وب سایت املاک کوشان برای شما محتوا در مورد در دماوند، کجا زمین‌‌های پرسود بخریم؟ آماده کرده است با ما همراه باشید.

 

در دماوند، کجا زمین‌‌های پرسود بخریم؟

اگر پس از سال‌ها کار، سرمایه ای را پس انداز کرده اید، شاید به این فکر می کردید که در دماوند زمین بخرید یا ویلا بخرید؟ آیا خرید زمین می ‌تواند سود بیشتری به شما بدهد؟ یا اینکه باید یک ویلای نوساز بخرید؟ شاید هم در این میان به پروژه های ساخت و ساز ویلا در دماوند فکر کرده اید.

تعیین هدف از خرید زمین در دماوند با دیدگاه سرمایه گذاری، بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. مشاوران املاک همیشه به ما گفته ‌اند که در دماوند یا سایر مناطق دماوندی، سرمایه‌گذاری کنید اما این کار چه سودی برای ما خواهد داشت؟ آیا صرفاً سرمایه گذاری می تواند از پول محافظت کند؟ یا باید به فکر سودآور بودن این کار هم باشیم؟ …

میزان عرضه و تقاضا در بازار املاک دماوند مشخص می کند که کدام پروژه ها سودآور هستند. از آنجایی که در سال‌های اخیر، مهاجرت به دماوند افزایش پیدا کرده است، نیاز به ساخت و ساز ویلا یا آپارتمان ها بسیار بیشتر شده و این نشان می ‌دهد آمار پروژه های ساخت و ساز ویلا هم افزایش پیدا می ‌کند.

در همین راستا، معاملات خرید زمین در دماوند با کاربری مسکونی روند صعودی خواهد داشت. تمام این موارد نشان می‌ دهند به مرور زمان قیمت زمین های دماوند بیشتر و بیشتر خواهد شد. حال می‌توان پیش ‌بینی کرد که سرمایه گذاری با خرید زمین در دماوند چقدر می‌ تواند پرسود باشد. کافیست شما یک زمین با کاربری مسکونی بخرید و در چند سال آینده، آن را به پیمانکاران یا شرکت های ساخت و ساز بفروشید. در مقابل می توانید زمین مناسب در دماوند بخرید و ویلای شخصی خود را در کنار بهترین شرکت های سازنده ویلا، بسازید.

همانطور که مشاهده می کنید، سرمایه گذاری با خرید زمین در دماوند از هر جهت منفعت زیادی برای شما دارد. برای این که بیشتر با مزایای این کار آشنا شوید و تصمیم گیری کنید که ویلا بخرید یا زمین، همراه ما باشید تا جزئیات بیشتری را مطرح کنیم.

چرا در دماوند زمین بخریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما را توجیه می کند به گزینه خرید زمین در دماوند فکر کنید. برای اینکه بتوانید موقعیت های مثبتی که با سرمایه گذاری با خرید املاک دماوند به دست می آورید را دقیق تر درک کنید، مزایای خرید زمین در دماوند را به صورت فهرست گونه در این قسمت بررسی می کنیم:

شرایط خوب آب و هوایی دماوند باعث شده است پروژه های ساخت و ساز ویلا و شهرک های ویلایی ساحلی و جنگلی رونق داشته باشد. با خرید زمین در دماوند در بهترین مناطق دماوند می توانید در این پروژه ها سرمایه گذاری کنید.

شرایط بهترین شهرهای دماوند برای خرید ویلا و خرید زمین بسیار مساعد است. زندگی در دماوند از نظر رونق اقتصادی نتایج مثبتی دارد. همچنین تقاضا برای مهاجرت به دماوند رو به افزایش است، بنابراین با خرید زمین و ساخت مسکن می توانید سود خوبی در دراز مدت به دست بیاورید.

یکی دیگر از مزایایی که نشان می دهد خرید زمین در دماوند و خرید ویلا در دماوند به نفع شما است، دور بودن از مشکلات کم آبی و خشکسالی است. بهترین شهرهای دماوند به واسطه نزدیک بودن به دامنه کوهستان البرز، شرایط بارندگی و رطوبت کافی دارند، بنابراین منابع آبی در این استان نسبت به شهرهای دیگر ایران بیشتر است.

با خرید زمین در دماوند و راه اندازی پروژه های گردشگری می توانید سود خوبی به دست بیاورید. کافیست زمین با کاربری تجاری بخرید و پروژه ‌هایی نظیر اقامتگاه ‌های بوم‌گردی، مراکز خرید، تفریحگاه ها، استراحتگاه ها و مواردی که مربوط به مسافرت و گردشگری است را راه اندازی کنید.

از دیگر دلایلی که خرید زمین در دماوند را توجیه می‌ کند این است که مناطق دماوند به یکدیگر نزدیک هستند، بنابراین مسافران و گردشگران فاصله بین شهرها را تقریباً در کمتر از دو ساعت طی می کنند. از طرف دیگر مسیرهای دسترسی به شهرهای دماوند بسیار زیباست و طبیعت بی نظیر آن نظر هر مسافر و رهگذر را به خود جلب می کند. همین دلایل، سرمایه گذاران را توجیه می ‌کند تا پروژه های پرسود را در دماوند آغاز کنند.

در دماوند، کجا زمین‌‌های پرسود بخریم؟
در دماوند، کجا زمین‌‌های پرسود بخریم؟
نکات مهم خرید زمین در دماوند که باید بدانید!

برای خرید زمین در دماوند دقت کنید که سند زمین رسمی باشد و مشکل حقوقی نداشته باشد.

وقتی برای خرید زمین های دماوند مراجعه می ‌کنید، حتماً بررسی کنید که زمین از نوع زمین های منابع طبیعی، زمین دولتی، زمین موقوفی یا زمین های موروثی و مشکل‌دار نباشد.

کاربری زمین برای خرید زمین های پرسود اهمیت دارد. زمین های زراعی و کشاورزی سودآوری زیادی دارند؛ به شرط آنکه محصول مناسبی را برای کاشت انتخاب کنید. زمین هایی که شامل باغ هستند نیز سودآوری زیادی در طول زمان دارند و می‌توان از فروش محصولات باغ، سود خوبی به دست آورد.

خرید زمین مسکونی در دماوند به شرط ساخت ویلا یا ساخت آپارتمان یا ساخت برج مسکونی در طولانی مدت سود آور است. شما می توانید این زمین ها را بخرید، ساخت و ساز انجام بدید و سپس از فروش واحدهای مسکونی یا ویلاها سود به دست بیاورید.

برای خرید زمین در دماوند حتماً از سازمان یا مراجع مربوطه استعلام بگیرید. خرید و فروش زمین باید قانونی باشد و شما در کنار مشاوران املاک و مشاوران حقوقی ملک این کار را انجام دهید.

از خرید زمین هایی که در نزدیکی منابع خطرزا، به خصوص سیل یا زمین لرزه یا کابل فشار قوی قرار دارند، خودداری کنید.

در خرید زمین ‌های روستایی به این دقت کنید که مسیرهای رفت و آمد چگونه است و شرایط آب و هوایی در تابستان و زمستان چقدر تغییر می کند. به طور کلی زمین هایی که انتخاب می کنید باید از نظر رفت و آمد هموار باشد تا شما بتوانید از آن بهره برداری کنید.

با خرید زمین تجاری می توانید کسب و کار راه اندازی کنید. راه اندازی مزرعه چای و برنج، پرورش دام و طیور، راه اندازی پرورش ماهی، مشاغل زنبورداری، پرورش کرم ابریشم، راه اندازی انبار میوه و سبزیجات می‌تواند سودآوری زیادی در گذر زمان داشته باشد. برای این کار حتماً با یک مشاور کسب و کار صحبت کنید تا مراحل کار را همراه با جزئیات برای شما توضیح دهد.

برای هرگونه مشاوره جهت خرید و فروش در جابان دماوند با تیم املاک کوشان در تماس باشید. اولین معامله انجام می شود، موفقیت زمانیست که ارتباط خریدار یا فروشنده با واسطه تکرار شود.

مجید حاجی اکبری: ۰۹۱۲۴۰۴۳۷۸۲

علیرضا اصفهانی: ۰۹۱۲۲۱۷۹۲۶۵

پیام بگذارید