عدم صداقت مشاور املاک دغدغه خریداران ویلا در دماوند

آبان ۱۴۰۰
۰ نظر

عدم صداقت مشاور املاک دغدغه خریداران ویلا در دماوند

عدم صداقت را بدین علت در این موضوع مطرح کردیم که به عینه شاهد نارضایتی عزیزانی بودیم که با ذوق و شوق قصد پیگیری و خرید ویلا به صورت تلفنی و یا حضوری از همکاران املاکی ما در دماوند داشته و موضوع را با ما مطرح و عنوان کرده‌اند و ما لازم دانستیم تا در این خصوص شفاف سازی کنیم.

تیم محتوای وب سایت املاک کوشان برای شما محتوا در مورد عدم صداقت مشاور املاک دغدغه خریداران ویلا در دماوند آماده کرده است با ما همراه باشید.

 

عدم صداقت مشاور املاک دغدغه خریداران ویلا در دماوند

عده‌ای از خریداران ویلا با توجه به مشکلات کاری و کمبود زمان برای خرید ویلا از طریق هماهنگی با املاک‌های متعدد و انتخاب تصاویری که بعضی از املاک‌ها در سایت‌های مختلف و کانال‌های تلگرام و صفحه اینستاگرام و سایت دیوار و سایت همگانی شیپور ثبت شده مرتبط می‌شوند و خواسته آنان بازدید همان تصویر مورد نظر و انتخاب آن است.

مشکل و عدم صداقت و نارضایتی خریدار از آن‌جا شروع می‌شود که بعد از هماهنگی با املاک مربوطه و عزیمت به دماوند با موارد و مشکلاتی که به شرح زیر نام خواهیم برد روبرو که به تبع آن از کذب و عدم صداقت همکاران املاکی در رابطه با خرید ویلا، دل‌سرد و دل‌خور می‌شوند اشاره خواهیم داشت

مثال۱:

خریدار با دیدن تصویری زیبا و با قیمت مناسب و با اعتماد به املاک فرستنده عکس ویلا، هماهنگ شده و عازم دماوند می‌شود و اصرار به دیدن آن با توجه به کمبود زمان، همچنین دیدن موارد انتخابی دیگر با چند املاک مشابه را هم دارد، در این‌جا با مشکل نا آشنایی مواجه می‌شود!!

در این‌جا املاک تصویر مد نظر ویلا را که معرفی کرده به خریدار نشان نمی‌دهد، چرا؟ چون از قبل ویلا به فروش رفته یا قیمت ویلا را نادرست و زیر قیمت برای جذب مشتری اعلام داشته و برای فرار از این موضوع سعی در معرفی موارد دیگر دارد و این دروغ را با هدر دادن زمان در نهایت خریدار متحمل می‌گردد که این حرکت بسیار غیر اخلاقی و ناجوان‌مردانه خواهد بود.

مثال ۲:

خواسته خریدار خرید ویلا در شهرک با سند ششدانگ می‌باشد، با توجه به انتقال این مطلب به مشاور املاک مربوطه، بعد از طی زمان طولانی بازدید متوجه می‌شود که موارد نشان داده شده بیرون از شهرک و فاقد امنیت بوده و یا در بعضی موارد فاقد سند و به گفته مشاور املاک سند در دست اقدام بوده و به زودی خواهد گرفت، این تضاد در رفتار و عمل نیز باعث نگرانی و نارضایتی و در کل اتلاف زمان با ارزش برای خریدار محترم خواهد شد.

مثال ۳:

مورد بعدی با املاک دیگر که فایل مربوطه مثلا قیمت فروش ویلا را املاک به طور مثال ۱/۲۰۰ میلیارد معرفی کرده و قیمت نهایی را اعلام نکرده! خریدار با نیت خرید این مبلغ هماهنگ شده اما بعد از بازدید و انتخاب متوجه می‌شود قیمت واقعی ویلا ۲/۲۰۰ میلیارد است و مشاور املاک با گفتن این مطلب که ۱/۲۰۰ را نقد و مابقی را با شرایط، پرداخت خواهید کرد، در این‌جا نیز خریدار از این عدم صداقت ناراحت و ناراضی خواهد بود.

ادامه ماجرا:

خریداری که با توجه به زمان‌بندی و طی مسافت طولانی جهت خرید ویلا در دماوند این بازدید به ظاهر مطلوب را از دست داده است (ساعت از ۸ صبح رسیده به ۱۳) حال با املاک دیگر قرار گذاشته و جهت بازدید ویلا همراه شده، در این‌جا نیز متوجه می‌شود تصویری که مد نظرش بوده و توضیحاتی که املاک مربوطه داده در واقعیت از زمین تا آسمان اختلاف بوده و مسافت ویلا بسیار طولانی و صعب العبور بوده و یا وضعیت سند ویلا دارای مشکل بوده (ساعت از ۱۳ صبح رسیده به ۱۸) در آخر خریدار با هدر رفتن وقت ناراضی و ناراحت مسیر برگشت را طی می‌کند.

یاد این خاطره می‌افتم که یکی از دوستان من با دختری به نام صنم ازدواج کرده ولی نتوانست ادامه دهد علتش را پرسیدم گفت من سنتی ازدواج کردم رویا را به من نشان دادند و من به اشتباه صنم را گرفتم.

مثال ۴:

خریداری با توجه به مبلغی که در نظر دارد قصد خرید ویلای جنگلی در دماوند را داشته اما املاک و مشاور مربوطه به جای این‌که موارد مطلوب و نزدیک به سلیقه خریدار را در ویلای جنگلی جستجو کند سعی به تغییر نظر خریدار از ویلای جنگلی به خرید ویلای معمولی داشته و این کار از دید ما ضعف در مشاور و بنگاه مربوطه باید دید، که در نهایت نارضایتی خریدار را در بر خواهد داشت.

عدم صداقت مشاور املاک دغدغه خریداران ویلا در دماوند
عدم صداقت مشاور املاک دغدغه خریداران ویلا در دماوند
مثال ۵:

در بعضی موارد نیز خریدار منطقه خاصی را برای خرید ویلا در نظر دارد مثلا خریدار تمایل به خرید ویلا در دماوند و یکی از روستاهای این شهرستان برای نمونه خرید ویلا در جابان را مد نظر دارد، در این‌جا مشاور املاک خریدار را دورتر از این مناطق برای بازدید، مثلا فروش ویلا در گرمابسرد هدایت می‌کند که دورتر از خواسته و مد نظر خریدار است و این ضعف مشاور املاک نیز یکی دیگر از دلایل نارضایتی مشتری خواهد بود.

چاره کار چیست؟

عزیزان چاره کار دشوار نیست، فقط و فقط باید با کمی تحقیق و بررسی مشاور املاک حرفه‌ای و معتبر در منطقه‌تی که خواهان خرید ویلا یا ملک هستید را بیابید.
می‌پرسید چگونه مشاور املاک معتبر و راستگو را می‌توان یافت؟

در پاسخ باید بگویم گول ظاهر دفتر املاک و زرق و برق آن را نخورید یا برخورد به ظاهر خوب مشاور را، سعی کنید از اطراف و محله مورد نظر کمی راجع به آن تحقیق کنید تا حساب کار برایتان مشخص شود.

وظایف و عملکرد مشاور املاک در دماوند مشخص است اما این که کدام مشاو املاک می‌تواند بهتر باشد و شما را تا رسیدن هدفتان یاری رساند بستگی به شما دارد! سعی کنید با مشاور مجرب و معتبر و دفتر املاکی که دارای مجوز رسمی و پروانه کسب است ارتباط برقرار کنید و از بسیاری افراد غیر حرفه‌ای و نابلد که نه آدرس و دفتر مشخصی ندارند و فقط در شبکه‌های اجتماعی با آنان مرتبط شده‌اید فاصله بگیرید.

تشخیص مشاوران املاک متعهد و صادق

یکی از نکات تشخیص مشاور املاک متعهد و صادق در دماوند انتخاب و جستجو در اینترنت و مشاورین املاک هایی که حکم و مجوز کد رهگیری با شرکت معتبر دارای لوگو و ثبت علامت تجاری مانند املاک کوشان به عنوان سازنده بوده و با دفتر به آدرس مشخص و شماره تلفن ثابت موجب امنیت و آسودگی در ارتباط با ایشان را برایتان فراهم می‌آورد و نکته دوم پرهیز از مشاورین املاک و افرادی است که به عنوان مشاور املاک بدون مجوز و فقط با داشتن یک خط تلفن همراه ایرانسل اقدام به ایجاد کانال و تصاویر سرقنی از همکاران و …. جهت کشاندن و در نهایت پشیمانی شما و عدم رضایت شما را در پی خواهد داشت.
سایت املاک کوشان دماوند با داشتن لوگو تجاری ثبت شده و مجوز رسمی املاک و پر سابقه ترین و پرفروش ترین سایت املاک در دماوند و همین طور محبوب ترین سایت املاک با توضیحات و جمع بندی کامل از سوی عزیزان با توجه به درک مطالب فوق اقدام به معرفی ویلاهای به روز واقعی با مشخصات دقیق و کامل جهت اطمینان خاطر و رضایت شما راه اندازی شده تا گامی موثر در فروش ویلا و معرفی ویلاهای فروشی با کیفیت در دماوند و هم چنین شناسایی ویلاهای معاوضه‌ای با آپارتمان مسکونی و تجاری در شهرها و استان‌های کشور برای شما عزیزان باشد.

نظرات و انتقادات یکی از کاربران سایت املاک کوشان

جناب آقای غیبی بنده یکی از بازدیدکنندگان سایت شما و می‌شود گفت مشتری برای خرید ویلا در دماوند هستم، با توجه به جستجو در سایت‌های مختلف (مخصوصا سایت‌های صفحه اول در گوگل) که به ظاهر جامع‌تر و کامل‌تر هستند می‌خواستم چند پیشنهاد و چند انتقادی از شما داشته باشم.

سایت شما در قبال اکثر سایت‌های به ظاهر لوکس و خوب دارای چندین قابلیت هست و به شخصه سایت عالی شما را پسندیدم که شایان ذکر است از آنها بنویسم:
این که سایت جامع، کامل، ظاهری زیبا و به راحتی امکان جستجو کردن و یافتن ویلای مورد نظر را داشته باشد، یکی از ملاک‌های برتری نسبت به سایت‌های مختلف هست که سایت شما از این امر مستثنی نیست. در عین حال مطالب مفید و اطلاعات دقیق در مورد فروش ویلا و تصاویری که به صورت شفاف (دور از فریب) در سایت با توجه به مطالب دقیق از سوی شما وجود دارد.

برای هرگونه مشاوره جهت خرید و فروش در جابان دماوند با تیم املاک کوشان در تماس باشید. اولین معامله انجام می شود، موفقیت زمانیست که ارتباط خریدار یا فروشنده با واسطه تکرار شود.

مجید حاجی اکبری: ۰۹۱۲۴۰۴۳۷۸۲

علیرضا اصفهانی: ۰۹۱۲۲۱۷۹۲۶۵

پیام بگذارید