تفاوت های ویلای فلت با ویلای دوبلکس در دماوند

آبان ۱۴۰۰
۰ نظر

تفاوت های ویلای فلت با ویلای دوبلکس در دماوند

اگر به دنبال خرید ویلا یا فروش ویلا در دماوند هستد نکاتی وجود دارند که اگر از آن ها مطلع نیستید ممکن است ضرر شدیدی برای شما حاصل شود. برای مثال باید بدانید فلت چیست ؟ تفاوت ویلا های فلت با ویلاهای دوبلکس و تریبلکس چیست؟ زیرا ممکن است در شرایط خاصی قیمت و اهمیت این نوع ویلاها از یکدیگر بیشتر یا کمتر بود و با دانستن این موارد باعث امن تر بودن خرید ویلا و یا فروش ویلا برای شما می شود.

تیم محتوای وب سایت املاک کوشان برای شما محتوا در مورد تفاوت های ویلای فلت با ویلای دوبلکس در دماوند آماده کرده است با ما همراه باشید.

 

تفاوت های ویلای فلت با ویلای دوبلکس در دماوند

ویلا در دماوند از لحاظ ساختمانی اشکال متفاوتی داشته و بیشتر به ویلاهای فلت، نیم دوبلکس، دوبلکس، تریبلکس دیده و شناخته می شوند و این ساختمان های ویلایی میتوانند درون شهرک یا بیرون از شهرک و در مناطق ساحلی، جنگلی اجرا شده باشند. اختلاف این سبک ویلاها را از لحاظ ظاهری و نقشه و ساخت در زیر برای شما شرح خواهیم داد.

ویلا فلت

به نام های ویلا همکف یا ویلا یک طبقه نیز در دماوند شناخته میشود، به ویلاهایی که در یک طبقه و دارای یک سقف میباشند اطلاق میگردد و بیشتر با سازه ای ۸۰ تا ۱۵۰ متری دو یا سه خواب در دماوند دیده میشوند، این دست از ویلاها که قدمت بیش‌تری نسبت به دیگر سبک های ویلا در دماوند دارند بیشتر سازه های قدیمی و نیاز به بازسازی را شامل می شوند، چرا که در حال حاظر با افزایش قیمت زمین دیگر مقرون به صرفه نیست که از این مدل ویلاها برای فروش احداث گردد و بیشتر سازندگان از چند سال قبل به سوی ویلا دوبلکس روی آورده اند.

ویلا نیم دوبلکس

به ویلا نیم پیلوت، ویلا نیم طبقه در بین عوام شهره بوده و به ویلاهایی که مابین ویلا فلت با ویلا دوبلکس قرار دارند و بیشتر به ساختمان هایی که دارای دو خواب با پارکینگ زیر ساختمان اجرا شده اطلاق میشوند. این مدل ویلاها را نیز تا حدودی در دماوند خواهید دید که با قیمتی ارزان تر از ویلا دوبلکس و کمی گران تر از ویلا فلت به مشتری عرضه میشود.

ویلا دوبلکس

به ویلاهایی که بیش‌ترین طرح و نقشه ویلایی در دماوند را به خود اختصاص داده و در دو طبقه احداث میگردد اطلاق می شود، همین طور به عنوان پرفروش ترین ویلا در دماوند از لحاظ تیپ و نقشه شناخته می شود و ما در فایل های فروشی ویلا در سایت املاک بانیان مسکن موارد متعددی را به شما نمایش داده ایم.

به ساختمان هایی که در دو طبقه و بیشتر در حدود سه طبقه احداث شده و در مناطقی از دماوند که نیاز به چشم انداز و مناظر کامل تر و آزاد تر از جنگل دارند اجرا می شوند.

تفاوت های ویلای فلت با ویلای دوبلکس در دماوند
تفاوت های ویلای فلت با ویلای دوبلکس در دماوند
بهترین نقشه ویلا در دماوند کدام است؟

بهترین و مناسب ترین نقشه ویلایی در دماوند میتواند نقشه ویلا دوبلکس باشد، چرا که تمامی شرایط یک ویلا مطلوب برای هر فردی را داراست و افراد می‌توانند با سلیقه شخصی خود یک ویلا دوبلکس با استخر و محوطه ای زیبا را داشته باشند، و داشتن محوطه ای زیبا مستلزم زمین بالای ۳۰۰ متر برای ویلا می باشد.
ویلا دوبلکس از این نظر به عنوان پرفروش ترین نقشه ویلایی در دماوند محسوب می شود که، میتواند در طبقه همکف دارای سالن بزرگ با آشپزخانه ای فول امکانات و یک اتاق خواب مستر به عنوان اتاق مهمان و یا اتاقی برای افراد مسن سال باشد که توانایی بالا رفتن از پله را ندارند، و این سبک ویلا دوبلکس در طبقه اول به طور حتم دارای نشیمن متوسط و دلپذیر به همراه دو یا ۳ خواب مستر که بستگی به متراژ ویلا و جمعیت افراد داشته باشد، همچنین تراسی بزرگ و دلباز رو به درختان و جنگل باشد که حس واقعی ویلا را با مناظر زیبای اطراف خود به مالک نشان دهد.

برای هرگونه مشاوره جهت خرید و فروش در جابان دماوند با تیم املاک کوشان در تماس باشید. اولین معامله انجام می شود، موفقیت زمانیست که ارتباط خریدار یا فروشنده با واسطه تکرار شود.

مجید حاجی اکبری: ۰۹۱۲۴۰۴۳۷۸۲

علیرضا اصفهانی: ۰۹۱۲۲۱۷۹۲۶۵

پیام بگذارید