خرید ویلا دوبلکس و تریبلکس جابان

اردیبهشت ۱۴۰۱
۰ نظر

خرید ویلا دوبلکس و تریبلکس جابان

خرید ویلا دوبلکس و خرید ویلا تریبلکس دو گزینه لاکچری برای خرید ویلا در دماوند هستند. آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که ویلاهای دوبلکس یا تریبلکس چه خصوصیاتی دارند و معماری آن‌ها چگونه است؟ آیا این عبارت‌ها فقط برای ویلا وجود دارند یا برای آپارتمان‌ها و خانه‌های مسکونی در کلان شهرها هم صدق می‌کند؟

 

خرید ویلا دوبلکس و تریبلکس جابان

ویژگی‌های معماری دوبلکس و تریبلکس موضوع صحبت این بحث است. اینکه شما بهترین گزینه‌ها را برای خرید ویلا دوبلکس یا ویلای تریبلکس در دماوند پیدا کنید و قیمت این ویلاها در هر منطقه از جابان چقدر است، اهمیت دارد. سبک زندگی در این ویلاها به طور کامل با ویلاهای مسطح و همکف متفاوت است.

شاید اگر تعریف کوتاهی از دوبلکس و تریبلکس ارائه دهیم و معماری آن را بررسی کنیم، بهتر بتوانید درک کنید که این ساختمان‌ها چگونه هستند. پس از آن نحوه سبک زندگی در این ویلاها را بررسی خواهیم کرد و شما بهتر تصمیم می‌گیرید که ویلای دوبلکس بخرید یا تریبلکس!؟

در حال حاضر، گزینه‌های خوبی برای خرید ویلا دوبلکس در دماوند و خرید ویلا تریبلکس در دماوند در بهترین منطقه جابان وجود دارد. به طور متداول، قیمت این ویلاها گرانتر از ویلاهای تک واحدی هستند. برای ارزیابی جزئیات بیشتر تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

مشخصات ویلای دوبلکس چیست؟

اگر مشتری خرید ویلا دوبلکس در دماوند هستید، در این قسمت ما را همراهی کنید تا با تعریف ساده‌ای از این معماری آشنا شوید. به ساختمانی دوبلکس گفته می‌شود که در دو طبقه ساخته شده اما هر دو طبقه با استفاده از یک پلان داخلی به یکدیگر متصل شده است.

ساختمان ویلای دوبلکس در حقیقت یک ساختمان واحد است، اما زمانی که به آن نگاه می‌کنید آن را در دو طبقه می‌بینید. زمانیکه به داخل ویلا می‌روید، طبقه بالایی و پایینی به واسطه یک پلان داخلی که معمولاً پلکان می‌باشد به همدیگر متصل شده است.

خرید ویلا دوبلکس در دماوند و سبک زندگی کردن در آن بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است. می‌توان این نوع سبک زندگی را در دسته سبک زندگی لاکچری بسته بندی کرد. خانه‌های دوبلکس یا ویلاهای دوبلکس فضای زیادی را برای چیدمان وسایل ارائه می‌دهند. معمولاً در هر طبقه امکانات کافی قرار می‌گیرد. سالن نشیمن، سرویس‌های بهداشتی و حمام در هر دو طبقه در ویلاهای دوبلکس وجود دارند.

برای مشتریان خرید ویلا دوبلکس در دماوند بسیار اهمیت دارد که طراحی پلان داخلی این ویلاها چگونه است و دو طبقه چگونه به یکدیگر متصل شده‌اند. شیوه طراحی پلکان در داخل ویلا، یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که هم نمای داخلی خانه را زیباتر می‌کند و هم می‌تواند نظر مشتریان خرید ویلا را به خود جلب نماید. ویلاهای دوبلکسی که پلکان‌های زیباتر و ساده‌تری دارند که بتوان به راحتی از آن‌ها بالا و پایین رفت، در گروه پرطرفدارترین ویلاها قرار می‌گیرند.

مشخصات ویلای تریبلکس چیست؟

گزینه‌ای در کنار گزینه خرید ویلا دوبلکس در دماوند وجود دارد که به آن خرید ویلا تریبلکس گفته می‌شود. ویلاهای تریبلکس جزء ویلاهای لاکچری و گران قیمت دسته‌بندی می‌شوند. سبک زندگی در این ویلاها همانند ویلاهای دوبلکس می‌تواند بسیار لوکس باشد. به طور کلی، عبارت تریبلکس به ساختمان‌هایی گفته می‌شود که در شکل ظاهری سه طبقه هستند، اما به واسطه دو پلان داخلی که پلکان‌ها آن را تشکیل داده‌اند، به یکدیگر متصل شده‌اند.

اگر به نمای بیرونی یک ویلای تریبلکس نگاه کنید آن را سه طبقه می‌‌بینید. تصور نکنید که هر یک از این سه طبقه یک خانه مسکونی جدا هستند. در واقع، پلکان‌ها در نمای داخلی، این سه طبقه را به یکدیگر متصل کرده‌اند. هرچه نمای داخلی ویلاهای تریبلکس زیبا طراحی شده باشد و استفاده از پله‌ها آن‌ها راحت‌تر باشد، مشتریان نسبت به خرید آن تمایل بیشتری دارند.

تغییر سبک زندگی با خرید ویلا دوبلکس و تریبلکس در دماوند

اگر مشتری خرید ویلا دوبلکس و تریبلکس در دماوند هستید باید بدانید که زندگی در این ویلاها کاملاً متفاوت است. اگرچه شما یک ویلای لاکچری در اختیار دارید، اما به دلیل فضای بزرگ و وسیع در هر طبقه، نیاز خواهید داشت که لوازم و وسایل متنوعی را برای طراحی دکوراسیون داخلی انتخاب کنید.

طبقات داخل ویلاهای دوبلکس و تریبلکس به واسطه پلکان‌ها در داخل به همدیگر متصل می‌شوند. این پلکان‌ها طراحی متفاوتی دارند و از مصالح اولیه چوب، فلز یا شیشه و سنگ‌های ساختمانی تزیینی ساخته می‌شوند.

بزرگترین سالن نشیمن در طبقه اول قرار دارد و طبقه بالا هم می‌تواند سالن پذیرایی کوچک‌تری داشته باشد. اگر به نمای داخلی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس نگاه کنید متوجه می‌شوید که می‌توانید دکوراسیون طبقات بالاتر و طبقه همکف را متفاوت انتخاب کنید.

هر یک از طبقات، شامل اتاق‌های شخصی، سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه هستند. بستگی به نوع طراحی ویلاهای دوبلکس و تریبلکس، قیمت خرید ویلاها هم با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت خرید ویلا دوبلکس و تریبلکس در دماوند هم در حقیقت مسئله طراحی داخلی ویلا می‌باشد. مصالح به کار رفته در ساخت ویلا، طراحی نمای بیرونی و داخلی و امکاناتی نظیر استخر یا فضای سبز، سایر عوامل مهم در قیمت خرید ویلاهای دوبلکس و تریبلکس به شمار می‌روند. از طرف دیگر ممکن است در خرید و فروش این دو مدل ویلا در دماوند با ویلاهای فول فرنیش هم برخورد کنید که قیمتی بیشتر از ویلاهای بدون مبلمان دارند.

خرید ویلا دوبلکس و تریبلکس جابان
خرید ویلا دوبلکس و تریبلکس جابان
خرید ویلا دوبلکس یا تریبلکس؛ کدام برای شما بهتر است؟

خرید ویلا دوبلکس یا تریبلکس در جابان کاملاً به بودجه مالی شما و سلیقه شخصی و بستگی دارد. در ویلاهای دوبلکس و تریبلکس می‌توانید سبک کلاسیک یا مدرن را اجرا کنید. طراحی دکوراسیون داخلی ویلا به سبک مدرن معمولاً ارزان‌تر است زیرا از ایده‌های بسیار ساده و کم هزینه استفاده می‌کند.

این سبک، از ساده بودن فضا تبعیت می‌نماید. برای اینکه بهتر تشخیص دهید ویلای دوبلکس یا تریبلکس برای شما مناسب است، به سرمایه اولیه خود نگاه کنید. ویلاهای دوبلکس، طرفداران بیشتری دارد و قیمت خرید آن در مقایسه با ویلای تریبلکس ارزانتر است.

برای هرگونه مشاوره جهت خرید و فروش در جابان دماوند با تیم املاک کوشان در تماس باشید. اولین معامله انجام می شود، موفقیت زمانیست که ارتباط خریدار یا فروشنده با واسطه تکرار شود.

مجید حاجی اکبری: ۰۹۱۲۴۰۴۳۷۸۲

علیرضا اصفهانی: ۰۹۱۲۲۱۷۹۲۶۵

پیام بگذارید