مزایای خرید ویلا در جابان

مهر ۱۴۰۰
۰ نظر

بیراه نگفته ایم اگر بگوییم تمام افرادی که روزی قصد خرید ویلا در دماوند را داشته اند، دست کم برای یک بار به خرید ویلا در شهر زیبای جابان فکر کرده اند و آن را به عنوان یکی از مهره های اصلی مورد بررسی قرار داده اند. این خود نشان از محبوبیت بالای شهر جابان در زمینه خرید ویلا دارد.

تیم محتوای وب سایت املاک کوشان برای شما محتوا در مورد مزایای خرید ویلا در جابان آماده کرده است با ما همراه باشید.

 

مزایای خرید ویلا در جابان

جابان یکی از زیباترین شهرهای دماوندی با موقعیت اجتماعی بسیار مطلوب در ۲۰۰ کیلومتری تهران می باشد که بعد از پیچ و تاب خوردن های دلنشین و آرامش بخش در جاده سر سبز هراز به عنوان اولین شهر وارد آن خواهید شد. جابان نماینده ی استان مازندران در خوشامدگویی به شما در بدو ورود به این خطه ی بی نظیر است. بسیاری از افرادی که قصد خرید ویلا در دماوند را دارند در همین ورود اولیه به این شهر پای بند می شوند و توان دل کندن از آن را نخواهند داشت. اما مزایای خرید ویلا در جابان چیست؟ چرا این شهر دماوندی تا این حد محبوبیت پیدا کرده؟ در ادامه همراه ما باشید تا مزایای خرید ویلا در جابان را با هم بررسی کنیم.

دلایل استقبال از خرید ویلا در جابان

آب و هوای کوهستانی و ییلاقی در جابان؛ آهنربای جذب افراد برای خرید ویلا

وقتی صحبت از خرید ویلا در دماوند می شود اغلب افراد تصور می کنند دور بودن از دریا یک عیب بزرگ است و یا اینکه چقدر خوب می شد اگر ویلای ما هم به دریا نزدیک بود. اما اشتباه نکنید. جابان برای افرادی که عاشق آب و هوای کوهستانی و خنک هستند همچون تکه ای از بهشت است. جابان به واسطه ی فاصله ی کمی که از شمال کشور دارد آب و هوایی بی نظیر و پر طراوت دارد. شما در این شهر زیبا قله ی پر سخاوت و پر صلابت دماوند را بیش از هر زمان دیگری نزدیک به خود حس خواهید کرد. کوهستان های زیادی حوالی این شهر را احاطه کرده اند و همین موضوع باعث شده تا آب و هوای ییلاقی و خنک این شهر جان دهد برای تعطیلات بهاری و تابستانی. پس اگر عاشق این هستید که هر صبح با منظره ای از جنگل های مه گرفته و پر طراوت از خواب برخیزید و گوش خود را از صدای پرندگان خوش الحان پر کنید، خرید ویلا در جابان به شما پیشنهاد می شود.

وجود امکانات عالی در شهر دماوند

شهر دماوند شهری نسبتا وسیع است که امکانات زیادی را در خود جای داده. دانشگاه های معتبر، بیمارستان های مجهز، مراکز خرید فراوان، مراکز صنعتی متعدد، باغ های میوه و مرکبات و همچنین زمین های کشاورزی که در هر کدام از آن ها محصولات مختلفی کشت می شود. به طور کلی شهر دماوند شهری مستعد رشد و پیشرفت است و از طبقه ی اجتماعی بالایی برخوردار می باشد و روند رشد خود را با سرعتی قابل توجه می پیماید. شما با خرید ویلا در دماوند از تمامی این مزایا بهره مند خواهید شد و به امکانات عالی در این شهر دسترسی خواهید داشت. چیزی که شاید با خرید ویلا در سایر شهرهای دماوندی از آن بی نصیب بمانید.

رونق بالای کسب و کارها در دماوند و وضعیت اقتصادی مطلوب

یکی از مزایای قابل توجهی که در دماوند وجود دارد این است که با خرید ویلا در این شهر میتوانید کسب و کار خود را به دماوند منتقل کنید و از رونق اقتصادی بالا در این شهره بهره ببرید. شهر دماوند به دلیل موقعیت جغرافیایی مطلوب خود دارای مراکز صنعتی فراوانی می باشد و کسب و کارها در آن رونق بالایی دارند. احتمالا اینکه با شروع کسب و کار در این شهر زمین بخورید بسیار کم است. بنابراین می توان مزیت مهم دماوند در زمینه خرید ویلا را رونق بالای اقتصادی این شهر دانست.

مزایای خرید ویلا در جابان
مزایای خرید ویلا در جابان
نزدیکی جابان به تهران و دسترسی سریع به پایتخت

از جمله مزایای دیگری که با خرید ویلا در جابان نصیب تان می شود این است که می توانید در مدت زمان کوتاهی و تنها با پیمودن جاده هراز خود را به تهران برسانید. اغلب افراد برای کارها مهم خود راهی تهران می شوند و از امکانات پایتخت استفاده می کنند. برخی از شهرهای تهران فاصله ی نسبتا زیادی تا تهران دارند و افراد مجبورند مسیری طولانی را تا پایتخت طی کنند در حالی که جابان دقیقا چسبیده به تهران است و در مدت زمان کوتاهی می توانید مسیر بین این دو شهر را طی کنید.

وجود جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی فراوان در جابان

از جمله مزایای خرید ویلا در جابان این است که هیچ گاه آخر هفته های کسالت بار و بی رمقی را سپری نخواهید کرد. همیشه جایی برای تفریح در این شهر زیبا و رویایی برای شما وجود خواهد داشت. چه از طرفداران طبیعت و جاذبه های گردشگری طبیعی باشید و چه از طرفداران جاذبه های تاریخی، می توانید اوقات خوشی را در این شهر سپری کنید و از دیدنی های بی شمار آن لذت ببرید.

قیمت مقرون به صرفه ی ویلا در جابان

راستش را بخواهید نمی توانیم جابان را در دسته ی شهرهای ارزان برای خرید ویلا قرار دهیم اما دور از انصاف است که این شهر را با وجود تمام امکانات و مزایایی که دارد در دسته ی شهرهای مقرون به صرفه برای خرید ویلا قرار ندهیم. بسیاری از شهرهای دماوندی با امکانات و مزایایی نصف جابان دارای قیمت های بسیار بالایی در خرید ویلا هستند در حالی که جابان با وجود این امکانات و مزایا قیمتی معقول را برای خرید ویلا پیش پای شما می گذارد و این فی الواقع یک مزیت مهم خرید ویلا در جابان است.

برای هرگونه مشاوره جهت خرید و فروش در جابان دماوند با تیم املاک کوشان در تماس باشید. اولین معامله انجام می شود، موفقیت زمانیست که ارتباط خریدار یا فروشنده با واسطه تکرار شود.

۰۹۱۲۴۰۴۳۷۸۲ لیدر(سرمشاور) آقای حاجی اکبری
۰۹۱۹۴۷۱۰۸۹۳ لیدر(سرمشاور) آقای دانایی
۰۹۱۲۱۳۲۰۱۴۷ لیدر(سرمشاور) آقای محمدرضا غیبی
۰۹۱۰۹۰۵۸۲۶۵ لیدر(سرمشاور) آقای روشن دل
۰۹۱۲۹۳۴۳۷۷۱ لیدر(سرمشاور) خانم ثمنی
۰۹۱۲۴۰۹۳۴۹۳ مدیریت علیرضا غیبی

پیام بگذارید