مزایا و معایب ویلا استخردار

مرداد ۱۴۰۰
۰ نظر
مزایا و معایب ویلا استخردار

مزایا و معایب ویلا استخردار

انواع ویلا استخردار در جابان دماوند جزء پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین گزینه‌های بازار املاک جابان محسوب می‌شود. آیا به این فکر کرده اید که یک ویلای استخردار در دماوند داشته باشید تا در هر زمان که تمایل دارید آب تنی کنید؟ اگر این چنین است در همین ابتدای بحث خاطرنشان کنیم که قیمت ویلای استخردار در شمال قابل توجه است.

تیم محتوای وب سایت املاک کوشان برای شما محتوا در مورد مزایا و معایب ویلا استخردار آماده کرده است با ما همراه باشید

 

مزایا و معایب ویلا استخردار

ساخت استخر در ویلا می تواند مزایا و معایب زیادی داشته باشد. در مقالات مختلف درباره ویلا استخردار در دماوند و نکات مهم برای خرید آن، مطالب زیادی را بیان کرده ایم؛ اما اینکه در حال حاضر کدام یک از ویلاهای دماوند برای زندگی بهتر هستند، شاید به مرور مجدد نیاز داشته باشد.

تفاوتی نمی کند شما بخواهید ویلا را اجاره کنید یا یک ویلا بخرید؛ در هر صورت، ویلا استخردار در دماوند جزء انتخاب‌های اول شما قرار می گیرد.

اگر بودجه کافی دارید لازم نیست به سراغ ویلاهای دیگر بروید. در این میان شاید جزء آن دسته از افرادی هستید که به ویلای جنگلی علاقه دارد؛ یعنی تمایل دارد که در ویلایی زندگی کند که نمای ۳۶۰ درجه رو به جنگل سرسبز را داشته باشد. در این صورت، قیمت ویلای جنگلی را باید جستجو کنید که مقرون به صرفه تر است.

مزایای ویلا استخردار در دماوند چیست؟

اگر به فکر خرید ویلا استخردار در دماوند هستید شاید بهتر باشد با مهمترین مزایای این مدل ویلاها آشنا شوید. شکی در آن نیست که ویلای استخردار یک ویلای خاص و منحصر به فرد است. ویلای استخردار دقیقاً همان ساختمانی است که اکثر مشتریان در رویاهای خود به آن فکر کرده اند!

ویلاهای استخردار، لوکس هستند و نمای باشکوهی دارند. تصور اینکه در یک ویلای استخردار زندگی کنید، حس و حال تازه ای را برای ادامه زندگی در شما ایجاد می‌کند. تمام این موارد جزء مهم‌ترین مزایای ویلاهای استخردار به شمار می‌روند.

آن دسته از افرادی که ویلای اختصاصی دارند اما ساختمان آنها استخر ندارد، شاید به این فکر می‌کنند که بهتر میشد اگر می‌توانستند یک استخر خصوصی در ویلای خود بسازند! ساخت استخر در ویلا نیاز به بررسی شرایط ساختمان و آماده سازی زیرساخت ها دارد. به عبارت ساده‌تر، نمی توان در هر ویلایی یک استخر ساخت؛ مگر آن که پتانسیل این کار را داشته باشد.

یکی دیگر از مزایای ویلا استخردار در دماوند این است که فصل تابستان به شما خوش می گذرد. آب تنی در استخر، روزهای گرم تابستان را برای شما راحت تر می کند. اگر استخر ویلا داخل ساختمان باشد، شنا کردن برای شما راحت تر است. استخرهای روباز در ویلا مزایای مثبتی را برای زیباتر کردن محوطه ویلا دارند، اما این نوع استخرها برخی معایب را نیز دارند که در جایگاه خود به آن اشاره می کنیم.

از دیگر مزایای ویلا استخردار در دماوند این است که فضایی را فراهم می کند که می توانید با اعضای خانواده در اطراف استخر بنشینید یا یک عصرانه دلپذیر میل کنید. اگر استخر ویلا در محوطه قرار داشته باشد، استفاده از مبلمان فضای باز ویژه اطراف استخر، این احساس خوشایند را برای شما دو چندان می‌کند.

اگر به دنبال ساخت استخر در ویلا هستید یا می خواهید ویلا استخردار در دماوند بخرید، هدف خود را از این کار مشخص کنید. اگر بودجه زیادی برای خرید ویلا ندارید و هدف شما از خرید ویلا، سرمایه گذاری یا زندگی در کنار طبیعت است، باز هم می توانید یک ویلای جنگلی ارزانتر پیدا کنید و به اهداف خود دست یابید.

مزایا و معایب ویلا استخردار
مزایا و معایب ویلا استخردار
معایب ویلا استخردار در دماوند چیست؟

در کنار تمام مزایایی که در قسمت بالا در مورد ویلا استخردار در دماوند اشاره کردیم، این نوع ساختمان ها برخی معایب هم دارند که جزئی هستند اما باید آنها را در نظر بگیرید.

وقتی ویلای استخردار می خرید، یعنی هزینه های نگهداری و تمیز کردن استخر برای شما افزایش پیدا می‌کند. به ویژه اگر تعداد افراد خانواده شما بارها و بارها در یک ماه از استخر استفاده کنند، آب استخر را باید تعویض کنید؛ از مواد ضدعفونی کننده آب استفاده کنید و دیواره ها و کف استخر را به طور مداوم تمیز کنید؛ در غیر اینصورت، استخر آسیب می بیند و ممکن است شما را دچار برخی بیماری ها ناشی از انتقال میکروب یا باکتری های داخل آب کند.

از دیگر معایب ویلا استخردار در دماوند، عدم امنیت برای خردسالان و کودکان است. محوطه اطراف استخر در هر شرایطی اندکی لغزنده خواهد بود. این خطر برای بزرگسالان هم وجود دارد. اگر بنابر حادثه یا تصادف، افراد بلغزند و در استخر سقوط کنند، حوادث جبران ناپذیری ایجاد خواهد شد. برای کودکان در این مدل ویلاها می توانید در اطراف استخر حفاظ نصب کنید اما باز هم خطر به طور کامل برطرف نمی شود.

مسئله هزینه ها و صرفه جویی در مصرف آب هم برای ویلا استخردار در دماوند وجود دارد. اگر قرار باشد آب استخر را در هر ماه عوض کنید، حجم قابل توجهی آب مصرف می شود. با این حال مشاهده می کنید که ویلای استخردار اگر چه خوشایند است اما معایب آن شاید شما را دچار تردید کند!

برای هرگونه مشاوره جهت خرید و فروش در جابان دماوند با تیم املاک کوشان در تماس باشید. اولین معامله انجام می شود، موفقیت زمانیست که ارتباط خریدار یا فروشنده با واسطه تکرار شود.

۰۹۱۲۴۰۴۳۷۸۲ لیدر(سرمشاور) آقای حاجی اکبری
۰۹۱۹۴۷۱۰۸۹۳ لیدر(سرمشاور) آقای دانایی
۰۹۱۲۱۳۲۰۱۴۷ لیدر(سرمشاور) آقای محمدرضا غیبی
۰۹۱۰۹۰۵۸۲۶۵ لیدر(سرمشاور) آقای روشن دل
۰۹۱۲۹۳۴۳۷۷۱ لیدر(سرمشاور) خانم ثمنی
۰۹۱۲۴۰۹۳۴۹۳ مدیریت علیرضا غیبی

پیام بگذارید